Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas

Kalium Zaļās ziepes, 0.5L

Jaunums Kalium Zaļās ziepes, 0.5L
Apskatīs: 13 Ražotājs: LEXATOMIC
Modelis: MCODE-7352894061
Pieejamība: Pieejams
€2,70 Bez nodokļa: €2,23
Daudzums: Ielikt grozā

Šķidrās kālija ziepes. Lieto dārzā, piemājas dārziņā un dekoratīvo augu kopšanai. Der arī dažādu virsmu tīrīšanai. Ieteicams izmantot augļu koku, krūmu, siltumnīcās un laukā audzējamo sakņu, dekoratīvo un istabas augu kopšanai.

 

Lietošanas pamācība:

Ar kālija ziepju šķīdumu augus ieteicams apsmidzināt 2-4 reizes ik pēc 8-10 dienām. Pēc pēdējās apsmidzināšanas līdz ogu un augļu novākšanai jāpaiet 5 dienām. Ieteicams apsmidzināt augus ar vidēja lieluma pilieniem no 30 cm attāluma no augšas līdz apakšai tā, lai pilnībā samirktu kāti un lapu virsējā un apakšējā virsma. Apsmidzināšana jāveic bezvēja rītos un vakaros, kad temperatūra nav augstāka par +20°C, vai mākoņainās dienās. Nav ieteicams apmidzināt augļus un ogas. Augļus un ogas pirms lietošanas jānomazgā.

Tīrīšanai: uz tīrāmās virsmas izsmidzina ziepju šķīdumu un pēc 1-3 minūtēm paberzē notraipītās vietās (ar birsti, salveti, u.c.). Pēc tam virsmu nomazgā ar ūdeni. Ja virsma ir ļoti netīra, tīrīšanu atkārto vēlreiz.

Saturs:

<5 % ziepes, konservants (Dimethylol GlycolMethylchloroisothiazolinoneMethylisothiazolinone).

Brīdinājumi:

  • H271: Var izraisīt degšanu vai eksploziju, oksidētājs.
  • H302: Kaitīgs, ja norij.
  • P102: Sargāt no bērniem.
  • P261: Izvairīties ieelpot putekļus.
  • P262: Nepieļaut nokļūšanu acīs, uz ādas vai uz drēbēm.
  • P302+P352: SASKARĒ AR ĀDU: maigi nomazgāt ar lielu ziepju un ūdens daudzumu.
  • P305+P351: SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot.
Characteristics
Pielietojums Dārzam
Tilpums (L) 0.5