Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas

Kurmis Extra Kanalizācijas cauruļu tīrītājs, 1L

Jaunums Kurmis Extra Kanalizācijas cauruļu tīrītājs, 1L
Apskatīs: 11 Ražotājs: LEXATOMIC
Modelis: MCODE-6498527031
Pieejamība: Pieejams
€1,37 Bez nodokļa: €1,13
Daudzums: Ielikt grozā

Efektīvs līdzeklis kanalizācijas cauruļu aizsērējuma likvidēšanai: izlietnēm, vannām, tualetēm. Iekļūst dziļi caurulē un izšķīdina taukus, pārtikas paliekas, matus, papīru u.c. Novērš nepatīkamas smakas. Piemērots plastmasas un metāla (izņemot alumīnija un cinka) caurulēm.

 

Lietošanas pamācība:

Neatšķaidītu līdzekli nepieciešamajā daudzumā – 0,5 līdz 1L – ieliet caurulē un atstāt uz 2-3 stundām, pēc tam noskalot ar lielu daudzumu silta ūdens.

Pēc izmantošanas kārtīgi nomazgāt rokas. Izmantot aizsargcim- dus/aizsargdrēbes/acu aizsargus/sejas aizsargus. Saskarē ar ādu vai matiem: noģērbt visu piesārņoto apģērbu. Noskalot ādu ar ūdeni/dušā. Saskarē ar acīm: uzmanīgi skalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot. Ja acu iekaisums nepāriet, lūdziet mediķu palīdzību. Norīšanas gadījumā: izskalot muti, neizraisīt vemšanu, nekavējoties.

No satura/iepakojuma atbrīvoties saskaņā ar vietējiem noteikumiem.

Saturs:

Aktīvā viela - nātrija hidroksīds.

Brīdinājumi:

  • H314: Izraisa smagus ādas apdegumus un acu bojājumus.
  • H290: Var kodīgi iedarboties uz metāliem!
Characteristics
Tips Cauruļu tīrītājs